Strona główna

Producent obrabiarek i maszyn do drewna – frezarki, maszyny stolarskie wieloczynnościowe, strugarki, grubiarki

Ponad 80 lat doświadczenia w branży, nowoczesne zaplecze produkcyjne i stawianie na najnowocześniejsze technologie. Jako profesjonalny producent obrabiarek do drewna możemy zagwarantować swoim Klientom najwyższą jakość i to za przystępne pieniądze. Nasze narzędzia stolarskie przeznaczone są do obróbki wielu drewnianych materiałów, w tym litego drewna, jak i płyt wiórowych, sklejek i innych elementów drewnopochodnych. W szerokim asortymencie sprzętu mamy, między innymi:

Wszystkie urządzenia są nowe i produkowane bezpośrednio na terenie naszej fabryki. Dzięki nam prowadzenie każdego zakładu stolarskiego, zarówno niewielkiego, jak i na skalę przemysłową, stanie się łatwiejsze oraz bezpieczniejsze. Obrabiarki dostępne w wielu różnych konfiguracjach można bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. Z ogromną przyjemnością udzielimy wsparcia technicznego i doradzimy w wyborze najlepszych maszyn.

 

Nowe maszyny stolarskie wieloczynnościowe

Najważniejszą misją naszej firmy Jaroma od samego początku było dopasowanie się do potrzeb Klientów, które obecnie bardzo dynamicznie się zmieniają. Z tego powodu stawiamy wyłącznie na najlepsze technologie, dobrej jakości materiały oraz solidne konstrukcje. Nowe obrabiarki do drewna są proste w obsłudze, precyzyjne, a do tego zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowały najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy z nimi. Jednocześnie są to zawsze wytrzymałe maszyny stolarskie, które zapewnią bezproblemową pracę nawet w wyjątkowo trudnych warunkach.

 

Obrabiarki do drewna

Precyzyjne przygotowanie elementów z drewna pod kątem ich grubości czy idealnie równej, oszlifowanej powierzchni to zazwyczaj pierwsza czynność, jaką wykonuje się w zakładach stolarskich. Jako producent obrabiarek do drewna możemy zapewnić o najwyższej jakości sprzętu dostępnego w naszej ofercie, który został solidnie wykonany z najlepszych materiałów. Mając ponad 80 lat doświadczenia w branży, doskonale znamy potrzeby współczesnych firm zajmujących się obróbką materiałów drewnianych, produkując maszyny funkcjonalne, z szerokimi możliwościami ich dopasowania do potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem wieloczynnościowych obrabiarek. W razie potrzeby zawsze służymy swoim wsparciem technicznym.

 

Obrabiarki do płyt

Dzięki naszym nowoczesnym obrabiarkom do płyt drewnianych można przede wszystkim usprawnić pracę w każdym zakładzie stolarskim, zarówno małym, jak i bardzo dużym. Oferujemy sprzęt zapewniający wysoką precyzję pracy, dużą funkcjonalność, a do tego niezawodność. Maszyny pozwalają na obróbkę płyt każdego rodzaju, nie tylko drewnianych, ale także drewnopochodnych. Sprzęt stolarski jest dodatkowo projektowany i produkowany w taki sposób, aby zapewniał najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy z nim.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas gwarancja wysokiej jakości sprzętu i zadowolenia z każdego zakupu zawsze idzie w parze z konkurencyjną ceną.

Finansowanie zakupu obrabiarek

Partnerzy

Przecena maszyn używanych

Zobacz nasze aukcje na allegro