Praca

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY (woj. śląskie, małopolskie)

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży maszyn i urządzeń (wymagane !)
  • wykształcenia min. średniego związanego z obróbką drewna
  • orientacji na wyniki
  • wysokich zdolności komunikacyjnych
  • nastawienia na wynik i umiejętności samoorganizacji pracy
  • motywacji i samodyscypliny
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności prezentacji
  • prawa jazdy

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny
  • profesjonalny system szkoleń
  • podstawowe narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon i notebook)

Zgłoszenia pisemne, zawierające list motywacyjny i CV należy wysłać na adres:

JAROMA S.A., 63-200 Jarocin, Al. Niepodległości 34 lub e-mail: p.wrzosek@jaroma.com.pl

Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.)”.

INŻYNIER ELEKTRYK

Zakres zadań:

  • projektowanie w programach 2D
  • programowanie sterowników PLC
  • serwis maszyn sterowanych numerycznie

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego ze specjalnością elektrotechnika/elektronika
  • znajomości systemów CAD
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • adekwatny do potrzeb system szkoleń – także w Niemczech i Włoszech
  • wyjazdy na targi: Niemcy, Włochy, Rosja, Kazachstan

JAROMA S.A., Al. Niepodległości 34, 63-200 Jarocin lub e-mail: d.pilarczyk@jaroma.com.pl

tel. 62 747 31 61, fax 62 747 34 54

Chcesz pracować w dziale serwisu lub jako doradca techniczno-handlowy w szybko rozwijającej się firmie o silnych tradycjach i dużym udziale w rynku?

Prześlij swoją aplikację na adres j.data@jaroma.com.pl  lub pocztą na adres:

JAROMA S.A.
al.Niepodległości 34
63-200 Jarocin