O firmie

Producent obrabiarek do płyt i drewna, sprzedaż maszyn stolarskich do drewna

Rozbudowa czy stworzenie nowego zakładu stolarskiego wymaga oczywiście zainwestowania w porządne maszyny, które powinny gwarantować nie tylko wysoką precyzję pracy, ale i niezawodność działania. Nasza firma Jaroma zajmuje się produkcją obrabiarek, zawsze wykorzystując nowoczesne technologie i projektując niezwykle solidne konstrukcje.

Dostępne w naszej ofercie maszyny stolarskiego wieloczynnościowe to sprzęt przeznaczonych do wielu różnych prac stolarskich, idealny zarówno dla małych, jak i bardzo dużych firm. Sprzedajemy nie tylko urządzenia nowe, ale także używane, bardzo dokładnie sprawdzone z gwarancją niezawodności ich działania. Nasze obrabiarki świetnie sprawdzają się przy kształtowaniu oraz szlifowaniu drewna, jak i różnego rodzaju płyt. Możemy pochwalić się ponad 80-letnim doświadczeniem, które jest największą gwarancją tego, że nasz sprzęt sprosta nawet największym oczekiwaniom i przyczyni się do rozwoju każdej firmy zajmującej się obróbką drewna oraz drewnopochodnych materiałów.

 

JAROMA jest znanym producentem obrabiarek do drewna i płyt drewnopochodnych.

Wielokrotnie otrzymywaliśmy Złote Medale na targach DREMA i BUDMA.

Nowe oraz używane maszyny stolarskie i obrabiarki do drewna

Doskonale znając potrzeby współczesnych zakładów stolarskich, staramy się produkować obrabiarki do drewna o szerokiej funkcjonalności, w wielu różnych formach, aby ułatwiać ich dopasowanie do charakteru pracy danej firmy. W swojej ofercie mamy, między innymi takie wieloczynnościowe maszyny stolarskie jak:

  • strugarki,
  • frezarki dolnowrzecionowe,
  • tokarki,
  • pilarki tarczowe,
  • szlifierki,
  • oklejarki wąskich płaszczyzn,
  • odciągi trocin

Jako producent obrabiarek mamy w swojej ofercie nie tylko sprzęt nowy, prosto z fabryki, ale także używany. Dokładnie sprawdzone przez nas maszyny można kupić w konkurencyjnych cenach, mając gwarancję ich doskonałego stanu technicznego i długiej żywotności.

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z całym asortymentem dostępnym w sklepie. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne i zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z dokonanego u nas zakupu.

Przez 80 lat służymy naszym klientom. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta. Jesteśmy liderem na polskim rynku obrabiarkowym.

Nowoczesność, innowacyjność, jakość – jest widoczna i stosowana na każdym etapie wytwarzania naszych wyrobów

Ponadto specjalizujemy się w usługach przemysłowych oraz staramy się o nieustanne poszerzanie naszej oferty produkcyjnej.

Jako jedna z niewielu polskich firm prowadzimy usługi w zakresie cięcia strumieniem wodno-ściernym różnych materiałów m.in. stali, żeliwa, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, granitu, ceramiki.

Ponadto polecamy usługi:

  • obróbki skrawaniem na centrach obróbczych i maszynach konwencjonalnych,
  • obróbki cieplnej, chemicznego czernienia, lakierowania natryskowego i w innych zakresach.